Музей працює щоденно, крім понеділка, з 10:00 до 18:00.
Київ, вул. Паньківська, 9. Тел.: (044) 288-28-07

Календар подій на липень 2018

Пропонуємо ознайомитися з розкладом наших заходів у липні 2018 року.

7 липня — 11:00 — Культурний декрет на “кавових історіях Грушевських”

Музей зустрічає маленьких гостей від 0 до 3 років із Мамами й Татусями своїми незвичайними “Кавовими історіями”. І поки дітлахи будуть бавитись “кубиками від Кулюні Грушевської”, батьки смакуватимуть особливою кавою “Sub divo“ та пізнаватимуть секрети запарювання наших історій. Ми побуваємо в далекому Тифлісі, де гімназист Грушевський мріяв “пофліртувати з панночками”, завітаємо в його київську студентську оселю, де він частував своїх приятелів “шоколадом із сиром й лимоном ”, які в далекому 1893-му коштували аж 43 копійки. І ще чимало історій про мистецтво й філософію спілкування відкриють нам незнаного і непрочитаного Михайла Грушевського.
Кількість місць обмежена.
ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTFfkwFEKd-siL4C3T0zYZxmuDZ3KyClvHvPMOQ9Js4YXQTQ/viewform?usp=sf_link
Вартість 40 грн. з дорослого.
Телефон для довідок: (044) 288 28 07

Культурний Декрет проект групи https://www.facebook.com/groups/KyivBabyParentFriendlyPlaces/about/, створений для мистецького дозвілля батьків з дітьми віком від 0 до 3 років.
Усі, хто цікавитимуться іншими екскурсіями, додавайтеся до групи Культурний Декрет – музейні зустрічі для батьків з малюками.

7 та 14 липня — 16:00 — «Кавові історії Грушевських»

Літо цілковито набрало сили, і наші історії про мистецтво й філософію спілкування “запарюємо” на терасі під кавовим деревцем. На ньому вже з’явилися нові пагони, а в “Кавових історіях Грушевських” — нові сюжети. Тепло надихає на подорожі та відпочинок, отож і ми разом із Михайлом Грушевським та Іваном Франком помандруємо спочатку до Риму, а потім перенесемося з ними в Українські Атени. Там, у мальовничому гуцульському селі Криворівня, берег швидкоплинного Чорного Черемошу заступав їм улюблені львівські кав’ярні, а печена бараболя та кукурудза — ароматну білу чи чорну каву за кільканадцять сотиків. А ще поговоримо про ті строї для “пань” і “панів”, в які вбиралися Грушевські, вирушаючи на “великі вечерниці з танцями”, про улюблену київську кав’ярню і торт від “Жоржа”…
Автор проекту Світлана Панькова.
Вартість: 70 грн. Кількість місць обмежена! Попередній запис за тел. (044) 288 28 07, або у коментарях до події на фейсбуці
Більше інформації про проект тут

15 липня — 16:00 — Екскурсія-прогулянка: «Романтичні “побачення” з Михайлом Грушевським»

Запрошуємо на проходи університетським Ботанічним садом аби прислухатись до зворушливого освідчення молодого історика в коханні, що й досі ледь чутним шепітом лунає поміж кремезних дубів. Дружні балачки, ділові перемовини, романтичні побачення Михайла Грушевського частенько відбувались на стежках старого саду, котрий ніби магнітом притягував його під свої тихі склепіння. Перед Вами постане неочікуваний образ Грушевського-магістра, з його мріями, захопленнями, страхами та життєвими драмами.

Автор проекту Ганна Кондаурова.
Вартість 60 грн. Запис на екскурсію обов`язковий: (044) 288 28 07

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×
Місце розташування

×