Музей працює щоденно, крім понеділка, з 10:00 до 18:00.
Київ, вул. Паньківська, 9. Тел.: (044) 288-28-07

МУЗЕЙ ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Дорогі наші гості!

З 30 червня 2020 року Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського відновлює роботу з відвідувачами й відчиняє свої двері для Вас!

Ми завжди відчували Вашу підтримку, особливо останні непрості для всіх нас місяці карантину. Разом з Вами смакували пасочку за рецептом Катерини Грушевської, подорожували Віднем, Кримом, Перемишлем, Черніговом і Ставрополем, розглядали вишиванки професора Грушевського і згадували його зустрічі з Києвом, гортали альбом «Кулюня, Катруся, Катерина Михайлівна» і намагалися адаптуватися до суворих буднів з «Карантинками від Грушевського»… Дякуємо за Ваш інтерес та вподобання наших дописів у Facebook, Instagram та на музейному сайті ‒ http://immh.kiev.ua!

А тепер Дім Грушевських зі своєю неповторною меморіальною аурою і затишна розкішна садиба на Паньківській, 9 знову чекають на своїх гостей!

Дбаючи про Ваше здоров’я і безпеку працівників Музею, будемо працювати в умовах карантинних обмежень. Усіх відвідувачів просимо користуватися масками і з розумінням ставитися до запропонованого обов’язкового температурного скринінгу, використання засобів дезінфекції, дотримання соціальної дистанції.

Зверніть увагу, що екскурсії проводяться за попереднім замовленням з обмеженою кількість групи в 4 особи.

Пишіть у приват на сторінку музею у https://www.facebook.com/museumMykhailoHrushevsk, телефонуйте за номером: (044) 288-28-07;

До зустрічі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

«ЯК СКОРШЕ ПОПАСТИ ДО КИЇВА»

  Коли на початку вересня ми бачимо урочисте...

«МОЖНА ЛЮБИТЬ УКРАЇНУ ТАК, ЯК ЇЇ ЛЮБИВ КОНИСЬКИЙ…»

  Великий патріот, який «увесь вік свій обороняв...

Garden Party: 1920-ті

Уявіть собі вечірку в стилі 1920-х. Перед очима...

МІСЦЯ ПАМ’ЯТІ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО

  Щороку 18 квітня Україна разом з усім...

×
Місце розташування

×