The museum is open to the public every day except on Mondays, from 10 AM to 6 PM.
No.9, Pankivska str, Kyiv

МУЗЕЙ ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ

Дорогі наші гості!

З 30 червня 2020 року Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського відновлює роботу з відвідувачами й відчиняє свої двері для Вас!

Ми завжди відчували Вашу підтримку, особливо останні непрості для всіх нас місяці карантину. Разом з Вами смакували пасочку за рецептом Катерини Грушевської, подорожували Віднем, Кримом, Перемишлем, Черніговом і Ставрополем, розглядали вишиванки професора Грушевського і згадували його зустрічі з Києвом, гортали альбом «Кулюня, Катруся, Катерина Михайлівна» і намагалися адаптуватися до суворих буднів з «Карантинками від Грушевського»… Дякуємо за Ваш інтерес та вподобання наших дописів у Facebook, Instagram та на музейному сайті ‒ http://immh.kiev.ua!

А тепер Дім Грушевських зі своєю неповторною меморіальною аурою і затишна розкішна садиба на Паньківській, 9 знову чекають на своїх гостей!

Дбаючи про Ваше здоров’я і безпеку працівників Музею, будемо працювати в умовах карантинних обмежень. Усіх відвідувачів просимо користуватися масками і з розумінням ставитися до запропонованого обов’язкового температурного скринінгу, використання засобів дезінфекції, дотримання соціальної дистанції.

Зверніть увагу, що екскурсії проводяться за попереднім замовленням з обмеженою кількість групи в 4 особи.

Пишіть у приват на сторінку музею у https://www.facebook.com/museumMykhailoHrushevsk, телефонуйте за номером: (044) 288-28-07;

До зустрічі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ЩЕ ОДИН КРОК ДО З’ЯСУВАННЯ ОБСТАВИН СМЕРТІ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО

Обставини й причини передчасної смерті Михайла Грушевського завжди...

КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ

Друзі, у зв‘язку із введенням карантину вихідного дня...

Подарунок до свята: нова світлина родини Грушевських у колекції музею

Погодьтеся, презенти отримувати завжди приємно. А тим більше...

×
Location map

×