The museum is open to the public every day except on Mondays, from 10 AM to 6 PM.
No.9, Pankivska str, Kyiv

П’ятий сезон «Кавових історій Грушевських»

18 травня 2015 р. Міжнародний день музеїв на Паньківській, 9 зустрічали імпрезою «Кавові історії Грушевських». Це був перший проект Історико-меморіального музею Михайла Грушевського, який відкрив «нову еру» в житті нашого Дому. За ним з’явилися і променад Ботанічним садом «Романтичні побачення з Михайлом Грушевським», і вистава в експозиції «Позаочі», і «Історичні вправи в Домі Грушевських», і фестиваль “Hrushevsky Garden Party», і пішохідний маршрут «Володимирський шлях Михайла Грушевського», і інтерактивна дитяча програма «Баран-баран-буц», і імерсивне шоу «Forestieri». Проект і далі надихає і продукує нові ідеї.

На затишній терасі під голим відкритим небом або у вишуканому салоні наші гості смакували «історії», запарені з запашних зерняток-джерелець – щоденників, листів, спогадів, поетичних творів Михайла Грушевського, і відкривали Його для себе – нового, прочитаного і непрочитаного. «Кавові історії» були дуже різні – романтичні й сентиментальні, драматичні й кумедні. Ми мандрували до далекого Тифлісу, повертались не раз до Києва, зазирали до львівських кав’ярень, «підслуховуючи» розмови Професора з його учнями, приятелями, колегами, рідними й найріднішими.

Смакуючи філіжанку «Sub divo», «Монополь», «Фамілія», «Професорівна», «ММК», «Під зорями», наші гості щораз переконувалися, що «кавові історії» зовсім не про ароматний напій. «Кавові історії» – це історії про мистецтво та філософію спілкування, якого нам часом так не вистачає!

Щиро дякуємо численним шанувальникам улюбленої імпрези за увагу, за ідеї, за назви кави, за малесеньке кавове деревце, на якому з’явилося вже чимало нових «зерняток» – нових джерел, які дозволяють щораз імпровізувати й відкривати нові й нові грані таланту Михайла Грушевського, якому не вистачало 24 години на добу, але який знаходив час на таку дорогу забаву як спілкування.

Перша імпреза п’ятого ювілейного сезону чекає нових гостей і друзів 19 травня 2019 р. о 16.00 на Паньківській, 9, щоб разом відзначити наше свято. 

Реєструйтесь на подію тут https://docs.google.com/forms/d/1Q9Sci0wkLC1O_HjQ3vwAx9hEqKNXGSThNdA1O_bXljk/edit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

«МІЙ СВІТЕ ЗАТИШНИЙ, МОЯ УТІХО МИЛА»:
ОСВІДЧЕННЯ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО

У переддень свого дня народження, 28 (16) вересня...

«МОЇ СПОМИНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ В СТАВРОПОЛІ»

 У довгому переліку міст, пов’язаних з подвижницьким життям...

«УКРАЇНСЬКА РАВЕННА»:
ПОДОРОЖ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО ДО ЧЕРНІГОВА

Серед темних лісів і зелених лук, помережана широкими...

«ДОРОГИЙ РАЙ»:
КРИМСЬКІ ПОДОРОЖІ РОДИНИ ГРУШЕВСЬКИХ

Перші слова, які Михайло Грушевський склав на кубиках...

×
Location map

×