The museum is open to the public every day except on Mondays, from 10 AM to 6 PM.
No.9, Pankivska str, Kyiv

ен

7  грудня ‒ 12.00 Х семінар Інституту спеціальних історичних дисциплін Музею Шереметьєвих

Детальна програма семінару буде презентована незабаром.

Вхід вільний.

8 грудня ‒ 16.00 ‒  спеціальні “Кавові історії Грушевських” до Дня Святої Катерини: Викапаний Татусь”

Про Катерину Грушевську писати й говорити нелегко”, – відзначає кожний дослідник її життєпису, марно намагаючись побороти емоції та почуття. Свої неприховані емоції хочемо передати і Вам, наші дорогі гості й шанувальники традиційних “Кавових історії” в Домі Грушевських. 8 грудня 2018-го цю імпрезу ми присвячуємо Дню Святої Катерини й нашій Кулюні. Перед Вами з численних світлин, листів, дитячих захоплень, талановитих студій про українські народні думи, сновидіння, магію оголеного жіночого тіла постане світлий і ніжний образ “Професорівни”, яку ще називали “Викапаний Татусь”. Мала б бути щасливою доля дівчинки, яка так схожа на батька…

Вартість: 100 грн.

Для реєстрації на подію заповніть, будь ласка, наступну форму:  https://goo.gl/forms/9QYjaWsb5fTEPeqN2

15 грудня ‒ 11.00 ‒ Інтерактивна бесіда “Баран-баран-буц” в рамках традиційного Культурного декрету

“Баран-баран-буц”… Хто з нас, дорослих, не пам’ятає ці потішки з люблячими бабусею і дідусем, мамою й татом, старшими братиками й сестричками? Ці перші майстер-класи спілкування малят прийшли до нас із далеких-далеких часів разом із “кую-кую чобіток”, “ладки-ладки”, “сорока-ворона”. Їх і досі полюбляють наші замурзанці й хвастунці, незважаючи на те, що з першого року життя вже вправно володіють смартфонами та комп’ютерами.

Отож, якщо Вам цікаво дізнатися, як розвивали дитину в далекі часи, як плекали її від народження, якими іграшками забавляли і в які ігри бавились дітлахи, якщо бажаєте потримати в руках втішалочку під назвою “вуркало”, від якого посмішка вмить витре слізоньки — завітайте на зустріч із мамою трьох дітей і автором понад 50 наукових студій про дітей і дитинство Левчук Ярославою. Ви також почуєте про захоплення Ярослави, книжки її прадідуся та казки бабусі, гармонію дорослих і дітей в минулому і сучасному.

Вартість (з дорослого): 70 грн.

Реєстрація на подію відкриється 10 грудня!

20 грудня ‒ 16.00 ‒ Презентація наукового збірника  “Масові репресії в СРСР в історичних дослідженнях і колективній пам’яті”  за редакції Олександра Смаленчука та Олени Кондратюк (Мінськ, Республіка Білорусь, 2018)

У збірник увійшли тексти білоруських, українських, польських і російських дослідників проблематики совєтських репресій 1920–1980 рр. У центрі уваги – події т. зв. «Великого терору» 1937–1938 рр., знищення селянства підчас «кулацької операції» ДПУ–НКВС, розправа над інтелігенцією, репресії періоду Другої світової війни та першого повоєнного десятиріччя. Матеріали збірника допомагають уявити не тільки масштаби совєтських репресій проти Людини та Суспільства, але й наслідки цього злочину, відчутні навіть у ХХІ ст.

Масавыя рэпрэсіі ў СССР у гістарычных даследаваннях і калектыўнай памяці: Навуковы зборнік / Пад рэдакцыяй Аляксандра Смаленчука і Олены Кондратюк. – Мінск: Выдавец Зміцер Колас, 2018. – 608 с., ілюстр.

Вхід вільний.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

«МІЙ СВІТЕ ЗАТИШНИЙ, МОЯ УТІХО МИЛА»:
ОСВІДЧЕННЯ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО

У переддень свого дня народження, 28 (16) вересня...

«МОЇ СПОМИНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ В СТАВРОПОЛІ»

 У довгому переліку міст, пов’язаних з подвижницьким життям...

«УКРАЇНСЬКА РАВЕННА»:
ПОДОРОЖ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО ДО ЧЕРНІГОВА

Серед темних лісів і зелених лук, помережана широкими...

«ДОРОГИЙ РАЙ»:
КРИМСЬКІ ПОДОРОЖІ РОДИНИ ГРУШЕВСЬКИХ

Перші слова, які Михайло Грушевський склав на кубиках...

×
Location map

×